Wzornictwo przemysłowe, industrial design, projektowanie produktu
swimmo-overall.jpg

swimmo

swimmo

To był bardzo ciekawy projekt. Pamiętam, że wydawał się dość niszowy, ale szybko udowodnił, że jest dla niego miejsce na rynku, zaskarbiając sobie spore grono użytkowników na całym świecie. Bardzo wymagający ze względu na swoje zastosowanie i zakres oferowanych funkcji. Jak każdy produkt wykorzystywany w wodzie, stanowił ogromne wyzwanie technologiczne i techniczne. Pozbawiliśmy zegarek przycisków i dotykowego ekranu, który w wodzie i tak by się nie przydał. Do obsługi został zaprojektowany innowacyjny system sterowania, który finalnie zdobył patent. Polecam wszystkim pływakom, zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

 
swimmo-side-view.jpg

Pływaj mądrze,
a nie częściej!

Pierwszy zegarek treningowy dla pływaków. Ze Swimmo poprawisz kondycję i figurę dzięki wibracjom w czasie treningu - IntensityControl™ i PaceKeeper™. Współpracuje z dedykowaną aplikacją, monitorującą i śledzącą Twoje postępy treningowe.

 
Packshot_WOJ_8491.jpg
 
buy_box_n.jpg

Wyzwanie projektowe?

Woda! Jeśli nie jest się Garminem, to szuka się bezpiecznych rozwiązań, które nie pochłoną milionów. W tym wypadku rozwiązaniem było pozbycie się przycisków i wykorzystanie akcelerometru do obsługi zegarka w trakcie pływania. System ten został ostatecznie opatentowany.

 
swimmo-beautiful-inside.png
FITNESS_Product_shot_Swimmo_on_wrist_WOJ_9088_.jpg
Zrzut ekranu 2019-05-21 o 20.33.17.png